м.Чернівці, вул. Комарова,13Б | тел. 8 0372 519 444, Пн-Пт з 9.00 до 18.00, обід з 14.00 до 15.00
Про нас

Компанія «МАРК» працює з друкованою продукцією на ринку м.Чернівців з 1991 року. За цей час ми придбали чималий досвід у роботі як зі звичайною офісною технікою, так і з професійними повнокольоровими офісними системами друку та обробки паперової продукції. На власних підприємствах ми використовуємо лише техніку надійних та перевірених часом партнерів. Так, в наших центрах усі професійні задачі якісно виконують багатофункціональні чорно-білі та повнокольорові пристрої серії bizhub, повно кольорові принтери magicolor виробництва Konica Minolta, ламінатори Royal Sovereign, різаки і степлери KW-triO та інші.

Надбаний досвід роботи з такою технікою дає можливість нашому підрозділу «МАРК-ОфісТех» вже протягом 10 років професійно пропонувати клієнтам поставки якісної, надійної  та кваліфіковано підібраної техніки відповідно до їхніх потреб, консультувати і навчати наших клієнтів щодо можливостей техніки, інформувати про новинки та додаткові сервіси, надавати послуги з обслуговування, гарантійного і поточного ремонту техніки, та постачати відповідні розхідні матеріали для забезпечення усіх офісних потреб.

Така самовіддана і кваліфікована праця здобула відзнаку всесвітньовідомого виробника офісної техніки Konica Minolta в Україні, у вигляді надання статусу золотого партнера. Тож, ППС «Марк» є офіційним партнером та авторизованим сервісним центром Konica Minolta, наші менеджери та сервісні інженери проходять професійну підготовку за найвищими європейськими стандартами компанії Konica Minolta, про що свідчать відповідні сертифікати. Тому компанія «МАРК» отримала імідж надійного та порядного партнера і займає провідне місце на ринку м.Чернівців.

 

 

Новини | акції

 

На ринок виведено 2 новинки від Konica Minolta – повнокольорові БФП А3 формату bizhub C220/C280/C360 та bizhub C452 із високою швидкістю друку.

м.Чернівці, вул. Комарова,13Б | тел. 8 0372 519 444, Пн-Пт з 9.00 до 18.00, обід з 14.00 до 15.00
Profichi.Copyrighted 2010
Лічильник відвідувань
Cheap fitflop ke the top community along with intercontinental lect fitflop sale cture. Picture taking part in the course. Picture through Tim Ka hollister outlet mply by subsequent yr are going to trying to find females which would want to be involved in (humans) any per