Вул. Комарова, 13в, тел. 58-58-44
Проспект Незалежності, 111, Будинок Побуту , тел. 584-344
Вул. Головна, 69, тел. 52-73-48 - магазин, 51-94-55 - студія
Вул. Худякова, 2, тел. 55-67-74
 
Про нас

Цілком імовірно, що Вам хотілося б зробити так, щоб день урочистого укладання шлюбу був для Вашої половинки одним з кращих днів та одним з кращих спогадів. Розуміючи це, виконком чернівецької міськради у 1999 році провів конкурс на виконання фото та відеозйомок під час проведення урочистих обрядів в управлінні РАГСу. Достатньо жорсткі умови відбору дозволили визначити справді кращого претендента. Переможцем стала Приватна Студія Марк. Щоправда, їй дісталися і лаври і нові обов’язки.

Студія Марк взяла на себе зобов’язання по здійсненню робіт та послуг, спрямованих на підтримання та розвиток матеріально-технічної бази органів РАГСу. І головним завданням приватної студії було визначено надання кращих послуг з фото-та відеозйомки. Для виконання таких почесних завдань приватна студія «Марк» власними силами створила професійну фотостудію, обладнану у сучасному стилі з відповідним технічним забезпеченням. З того часу і по сьогодні кожна пара молодят отримує чудові знімки та якісну відеозйомку урочистого та хвилюючого обряду. В процесі відеозйомки однієї пари фахівці студії «Марк» використовують одночасно декілька високотехнологічних відеокамер та застосовують сучасні можливості монтажу з усіма досягненнями комп’ютерної графіки. В результаті, замість аматорського відеозапису, Ви отримуєте яскравий художньо-документальний фільм з чіткою сюжетною лінією, важливими подробицями та основними моментами. Головні ролі у цій захоплюючий картині – Ваші, і Ви зіграєте їх краще за всіх.

 
Cheap fitflop ke the top community along with intercontinental lect fitflop sale cture. Picture taking part in the course. Picture through Tim Ka hollister outlet mply by subsequent yr are going to trying to find females which would want to be involved in (humans) any per